تبلیغات
ღۅینڪ๛ مآلـﮧ مآستـღ - به درخواست دوستمون معنی داستانا رو گذاشتم
Earth Girls Rule

به درخواست دوستمون معنی داستانا رو گذاشتم

سه شنبه 26 دی 1391 02:54 ب.ظ

نویسنده ی این مطلب صولتی : دُخــے بـآحـآل
سیزن 1
یک دختر معمولی از سیاره زمین، شکوفه زندگی کاملا طبیعی در شهر از یاسمن از دیگران زندگی می کند تا او با استلا، شاهزاده خانم از Solaria سیاره، که در مشکل. رفتن به کمک های استلا، بلوم قدرت های جادویی خود را می یابد. استلا بلوم تشویق برای پیوستن به Alfea، بهترین مدرسه پری در تمام عرصه ها. بلوم به شکل در Alfea، Winx به باشگاه، که اعضای آن خود را چهار دوستان و هم اتاقی - استلا، موسی، Tecna، و فلور است. پس از آن، آنها به برخورد و دوست متخصصان - براندون، Riven، Timmy، و آسمان، که او نیز تبدیل خواهد شد به عشق خود. یخی، دارسی و داستان، که به عنوان Trix شناخته شده است - Winx به اعضای باشگاه نیز سه نفر از جادوگران از ابر برج روبرو می شوند. Trix در جستجوی قدرت و سرب تعقیب بی رحمانه خود را به برخورد و جنگ با باشگاه Winx به شعله اژدها را. بلوم همچنین شروع به یادگیری اسرار سیاره خود، پدر و مادر، و قدرت است.
برو ادامه
سیزن 2
پس از تعطیلات تابستانی خود، Winx به باشگاه برمی گرداند به Alfea به آغاز سال دوم خود را. آنها را ملاقات پری، لیلا، که می پرسد برای کمک به خود در نجات دوستان پری او را به گروگان گرفته شده توسط پروردگار Darkar. خداوند Darkar است که در واقع "سایه فونیکس" است که می خواهد به دست گرفتن کنترل از قلمرو جادویی. به منظور انجام این کار، او را پیدا کرده است که در آن روستا Pixies به منظور سرقت از چهار قطعه از مستندات است که برای باز کردن پورتال به قلمرو Realix، که در آن قدرت نهایی را می توان یافت. Trix نیز دیدار پروردگار Darkar و در خدمت او است. در همین حال، باشگاه Winx به یاد بگیرند که چگونه برای به دست آوردن Charmix خود را. جدید "معلم" می رسد در Alfea و بلوم به بلوم تاریک برای خدمت به خداوند Darkar تبدیل می کند. با کمک بلوم تاریک، پروردگار Darkar باز پورتال به قلمرو Realix. همه به نظر می رسد از دست داده است. در آخرین لحظه، آسمان اعتراف احساسات واقعی خود را نسبت به بلوم، که تغییر بلوم تیره به خود طبیعی خود را. بلوم پس از آن بهبود می یابد هر کس و شکست پروردگار Darkar. بعد از جنگ، بلوم و دیگران به به Alfea و جشن می گیرند. لیلا همچنین می پیوندد Winx به باشگاه در حالی که استلا مد یک معامله بزرگ در حال رفتن به.
سیزن 3
Winx به باشگاه آغاز می شود سومین سال خود را در Alfea و دختران در مورد منحصر به فرد خود را Enchantix تغییر و تحولات، به دست آورد با sacrifing خود را برای کسی که از جهان خود یاد می گیرند. در همین حال، Trix، قبلا به ابعاد امگا تبعید، با Valtor فرار، جادو تا حدی مسئول تخریب عرصه خانه بلوم، دومینو است. آنها تصمیم به همکاری و برنامه ریزی برای حمله به مناطق مختلف را در قلمرو MAGIX و به دنبال نام Vengeance بود و در مورد کسانی که آنها را با سرقت گنجینه های سحر و جادو و منابع انرژی در هر یک از قلمرو زندانی. است تا باشگاه Winx به متوقف کردن برنامه های شیطانی خود!
سیزن4
Winx به باشگاه بازگشت! حالا آنها باید برای رسیدن به سطح Believix، یک تحول جدید است که اعطای این توانایی را به کسی که اعتقاد به سحر و جادو است. علاوه بر این، Believix همچنین به 3 بال اضافی را به شکل قوی تر: Speedix (افزایش سرعت)، Zoomix (teletransportation)، و Tracix (سفر در طول زمان). آنها همچنین جادوگران دایره سیاه، یک گروه از خائنانی که بعد از پری گذشته بر روی زمین هستند، به منظور به دست آوردن قدرت کامل را تامین کند. Winx به باشگاه را مجبور به پیدا کردن او را حفاظت از خود را از جادوگران، اما آنها را باید از نظر دور بماند. به منظور بر روی زمین زندگی می کنند، آنها را از یک فروشگاه حیوان خانگی به نام عشق و پت و باز دیدار Roxy، یک دختر که با این نسخهها کار در نوار موسیقی Frutti. به زودی آنها را پیدا خواهد کرد که Roxy پری بر روی زمین است! در این روند، Roxy قادر به کشف قدرت او، و اعتقاد در خودش و در باشگاه Winx به نوبه خود به یک پری است و کمک خواهد کرد که Winx به درایو باشگاه دور ساحران و نجات پری زندانی. با این حال، آنها در حال حاضر به صورت پری از زمین و ملکه مورگانا خود، که به دنبال انتقام در انسان در آنها بر این باور است: این آنها را ضعیف تر ساخته شده است و آنها توسط جادوگران زندانی شده اند. Winx به باشگاه مجبور به ائتلاف مضطرب با جادوگران به عنوان آنها در حال حاضر به مسابقه برای نجات بشریت است. Winx به باشگاه پیروز خواهد شد
کامنت های دوکس های صولتیمون : نظرات
آخرین باری که این صولتی خانم دستکاریش کرد: - -